Władze drugiej kadencji

ZARZĄD

Prezes: Ewelina Kowalska

W KoLibrze od września 2012 r., od marca 2013 r. Skarbnik oddziału. Studentka Filologii Polskiej na kaliskim Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Asnyka w Kaliszu. Pasjonatka polskiego słowa pisanego – szczególnie twórczości kobiecej XX wieku. Wychowana w duchu chrześcijańskich wartości w rodzinie katolicko-protestanckiej, utożsamia się z myślą konserwatywną. Nie wierzy w szeroko rozumiany Postęp Świata Nowoczesnego, stawiając na Pismo św., w którym upatruje szansę na przywrócenie światu równowagi.

Sekretarz: Piotr Błaszczyk

W KoLibrze od maja 2012 roku. Absolwent III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu. Były przewodniczący Szkolnego Klubu Europejskiego „Młoda Europa”, pro–lifer, konserwatywny – liberał i eurosceptyk. Interesuje się polityką, sportem, historią współczesną i szeroko pojętym marketingiem.

Skarbnik: Karol Marcinkowski

 

KOMISJA REWIZYJNA

Przewodniczący: Witold Stoch

Jeden z założycieli kaliskiego KoLibra. W stowarzyszeniu od czerwca/lipca 2012 r. Student prawa na UW. Zainteresowania: sport – głównie piłka nożna, polityka, historia. Absolwent II LO w Kaliszu.

Członek: Wiktor Urbański

Uczeń Technikum Ekonomicznego w Kaliszu, gdzie sprawuje funkcję Rzecznika Praw Ucznia i Rzecznika Prasowego w Samorządzie Uczniowskim. W Kolibrze od listopada 2012 roku. Interesuje się ekonomią, marketingiem, rozwojem osobistym, muzyką. W wolnym czasie tańczy i gra w koszykówkę. Jego poglądy kształtują się w kierunku wolnorynkowym.

Członek: Karol Kwiatkiewicz

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, członek założyciel oddziału Wrocław. W działalność oddziału Kalisz zaangażowany od grudnia 2012 roku. Do swoich pasji zalicza wszystko, co związane z Wielkopolską oraz Kanadą, ponadto ekonomię oraz historię.