Władze trzeciej kadencji

Władze trzeciej kadencji (lipiec 2014r. – styczeń 2015 r.)

DSCF3134

Zarząd:


Prezes: Ewelina Kowalska

W KoLibrze od września 2012 r., od marca 2013 r. Skarbnik oddziału. Studentka Filologii Polskiej na kaliskim Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Asnyka w Kaliszu. Pasjonatka polskiego słowa pisanego – szczególnie twórczości kobiecej XX wieku. Wychowana w duchu chrześcijańskich wartości w rodzinie katolicko-protestanckiej, utożsamia się z myślą konserwatywną. Nie wierzy w szeroko rozumiany Postęp Świata Nowoczesnego, stawiając na Pismo św., w którym upatruje szansę na przywrócenie światu równowagi.

Sekretarz: Witold Stoch

Urodzony 20. 12. 1992 r. w Kaliszu. Jeden z założycieli kaliskiego KoLibra. Student IV roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Zainteresowania: sport – głównie piłka nożna, polityka, historia. Absolwent II LO w Kaliszu. Swoje poglądy określa jako konserwatywno – liberalne. Jest wierzącym katolikiem i śpiewa w chórach – w Kaliszu w Chórze Chłopięco-Męskim Bazyliki Kaliskiej, a w Warszawie w Scholi Cantus Laudabilis.

Skarbnik: Paweł Tomala (pełnił funkcję do grudnia 2014 r.)

Skarbnik: Karol Marcinkowski (pełnił funkcję od grudnia 2014 r.)

 

Oddziałowa Komisja Rewizyjna:


Przewodniczący: Wiktor Urbański

Uczeń Technikum Ekonomicznego w Kaliszu, gdzie sprawuje funkcję Rzecznika Praw Ucznia i Rzecznika Prasowego w Samorządzie Uczniowskim. W Kolibrze od listopada 2012 roku. Interesuje się ekonomią, marketingiem, rozwojem osobistym, muzyką. W wolnym czasie tańczy i gra w koszykówkę. Jego poglądy kształtują się w kierunku wolnorynkowym.

Członek: Marika Kostera


Członek (do grudnia 2014 r.) : Karol Marcinkowski

Członek (od grudnia 2014 r.) : Karol Kwiatkiewicz


Absolwent Politechniki Wrocławskiej, członek założyciel oddziału Wrocław. W działalność oddziału Kalisz zaangażowany od grudnia 2012 roku. Do swoich pasji zalicza wszystko, co związane z Wielkopolską oraz Kanadą, ponadto ekonomię oraz historię.